„Два писма о недостајању Кристијану”

„Два писма о недостајању Кристијану” написали су ученици одељења 6/2 са наставницом српског језика и књижевности, Емином Стаменковић, другу који је недавно прешао у другу школу. Кроз искрене и емотивне речи ученици су изразили колико им недостају заједнички тренуци, дружење и пријатељство које су делили са Кристијаном. Ова активност била је прилика да ученици покажу емпатију, негују културу лепог писаног изражавања и подсете на значај пријатељства и успомена које остају трајне.

Свакако, свом другу пожелели су много успеха и лепих тренутака у новој школи, уз поруку да ће га увек памтити и радо му се обрадовати при сваком сусрету.







Коментари

Популарни постови са овог блога

Дечја недеља

„Мој свет из маште” - ликовна радионица

Дан проје

Награђени ученици поводом конкурса

Посета песникиње Леле Стојановић — интерактивно и инспиративно дружење

Ученици наше школе освојили 1. место на републичком такмичењу у категорији Дигитални Читалићи

Дечија недеља - креативна радионица

Конкурс удружења „Ромни” – у знак сећања, са поруком љубави

Приредба поводом Дана школе

Радионица „Другарство у природи“ у издвојеном одељењу у Долцу